Zaplecze sprzętowe

Zaplecze sprzętowe 2017-11-06T13:59:23+00:00

Na potrzeby naszych klientów zaprojektowaliśmy innowatorską platformę – symulatora auta rajdowego, wyposażonego w mechanizm prowadzenia po przez kierownicę skrętną Logitech G29 driving, umożliwiającą pełną kontrolę nad pojazdem. W połączeniu z wirtualną rzeczywistością dostarczoną przez system wypełni zintegrowanych gogli VR HTC VIVE zapewniamy uczestnikowi rozrywkę przepełnioną emocjami oraz wrażeniami na wysokim poziomie.

 

 

 

Dodatkowym atutem zastosowania technologii oferowanej przez firmę HTC – jest połączenie gogli wyświetlających obraz w technologii 360 gdzie użytkownik ma możliwość przenoszenia się również w prezentowaną scenę, a ręczne kontrolery dostarczone wraz z zestawem oraz nowoczesny system skanowania pomieszczenia, umożliwią poruszanie się i interakcje z otaczającym światem. Uczestnicy niezaangażowani mają możliwość podglądu na dodatkowych ekranach led, sceny w której użytkownik realizuje się w pełni zintegrowany z wirtualnym rzeczywistością.

Całość obsługuję najnowsza jednostka stacjonarna do zadań specjalnych z GTX 1080 na pokładzie. Nasz sprzęt jest przygotowany do płynnej obsługi wymagań związanych z grafika tworząca wirtualną rzeczywistość.

 

 

Oferujemy również doskonałą oprawę wizualną oraz nagłośnienie audio.

Zachęcamy do dodatkowych zamówień na realizację spotów foto/video z Państwa eventów, które przygotujemy tak by można było powracać do niezapomnianych wrażeń podczas Państwa podróży po wirtualnym świecie nowoczesnych innowacji.